Temesy Győző(szerk.): A csodaszarvas jamboreeja. 40 előadó 40 tanulmánya a IV. Gödöllői Világtáborról. Bp., 1934, 7. sz. Verbőczy Cserkészcsapat. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.