1880 Bars megye közigazgatási térképe. Hátsek Ignác - A magyar szent korona országainak megyei térképei. Rajzolta Hátsek Ignácz. Budapest, 1880. Rautmann Frigyes Kiadó Hivatala Posner Károly Lajos. Határszínezett kőnyomat,kis hibával a széleken, 38x27cm
1926 Szeged, Paphalom és környékének helyszínrajza (334. sz. kataszteri szelvény), bejelölve a trianoni ill. az állítandó határkő, zsírpapír, 21,5×34,5 cm
1777 Ferraris, Joseph de (1726-1814): Carte chorographique des Pays-Bas autrichiens, Osztrák Németalföld térképe, 12. sz. tábla, kézzel festett, vászonra kasírozva, sérült, 60×136 cm / 1777 Ferraris, Joseph de (1726-1814): Carte chorographique des Pays-Bas autrichiens, chorographic map of the Austrian Netherlands, table No. 12., handpainted, on canvas, damaged, 60×136 cm
1910 Nagyméretű USA térkép három részből. Hajtásoknál a papíron szakadások / Large map of the US. Dept. of the Interior U.s. Geological and Geographic survey Henry Bennett - George Otis Smith. Tears at folds. 130x210 cm
1773 Tobias Mayer; Homann Heirs: Carte des Etats de la couronne de Pologne, régi Lengyelország térkép. Színezett rézmetszet 51x47 cm / 1773 Tobias Mayer; Homann Heirs: Carte des Etats de la couronne de Pologne, map of Poland, Colored etching. 51x47 cm