Landkarten

Zahl der Lose: 47

1959 Nuovissima pianta di Roma, New plan of Rome, térkép,  Enrico Verdesi, 99x70cm
12543.

Rufpreis:
1 000 HUF

Schwicker, J[ános] H[enrik]: Általános földrajz, különös tekintettel az Osztrák-Magyar Monarchiára. A népiskolák felső, s a polgári és középtanodák alsó osztályaik számára. Pest, 1871, Aigner Lajos. Számos érdekes leírással. Kissé vetemedett állapotban, kopott félvászon kötésben.
12544.

Rufpreis:
4 000 HUF

1942 Erdély kézi térképe három színben. A Magyar Királyi Honvéd Térképészeti Intézet nyomása. Eggenberger-féle könyvkereskedés, Rényi Károly. 44×46 cm
12545.

Rufpreis:
2 000 HUF

1912 Olaszország térképe. Mérték:1:2,750.000. Melléktérképek: Napoli, Roma, 1:1,000.000. Tervezte: Dr.. H. Fischer és C. Erdmann. Átdolgozta: Jungmayer Mihály. Bonne-féle vetület. Hajtogatva. 29x46cm
12546.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930 München és környéke vászon autóstérkép kiváló állapotban / München canvas automobile map in nice condition
12547.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1905 Románia, Lisa és Zernesti környéke  katonai térkép 40x56 cm / Romania Lisa and Zernesti area map
12548.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vadászati térkép Martonvásár és Pettend környékéről, vászontérkép, ceruzás aláhúzásokkal, 41x29 cm
12549.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1930 Magyar Földrajzi Intézet Somogy vármegye és a Balaton térképe. 35x26 cm
12550.

Rufpreis:
1 400 HUF

1943 Gyergyói-Havasok vázlatos turista térképe, 1:37500. Erdélyi Kárpát Egyesület, Magyar Királyi Térképészeti Intézet nyom., 83x59 cm.
12551.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dr. Brózik Károly: Nagy magyar atlasz. A Magyar Földrajzi Társaság. Megbízásából Erődi Béla és Berecz Antal közreműködésével. Budapest, 1906, Lampel R Könyvkereskedése (Wodianer F. és fiai), 158 színes térkép. Kiadói aranyozott félbőr kötésben. Komplett. Megviselt állapotban. A borítója, a gerince és a kötése sérült, a gerincéről a borító levált, de a könyvtest egyben van, pár lap kijár, a 108/109. oldal szakadt.  / Large Hungarian Atlas, in hungarian language, with 158 maps, complete, damaged.
12552.

Rufpreis:
8 000 HUF

1940 A mai Magyarország, a Képes Vasárnap térképmelléklete, lépték nélkül, 41,5×57,5 cm
12553.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1920-1930 Budapest, 1:25000, Magyar Királyi Állami Térképészet, 80×65 cm
12554.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF