Landkarten Zahl der Lose: 47
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1336070
12543
280
Maps
1959 Nuovissima pianta di Roma, New plan of Rome, térkép, Enrico Verdesi, 99x70cm
1284210
12544
280
Maps
Schwicker, J[ános] H[enrik]: Általános földrajz, különös tekintettel az Osztrák-Magyar Monarchiára. A népiskolák felső, s a polgári és középtanodák alsó osztályaik számára. Pest, 1871, Aigner Lajos. Számos érdekes leírással. Kissé vetemedett állapotban, kopott félvászon kötésben.
1444821
12545
280
Maps
1942 Erdély kézi térképe három színben. A Magyar Királyi Honvéd Térképészeti Intézet nyomása. Eggenberger-féle könyvkereskedés, Rényi Károly. 44×46 cm 1315220
12546
280
Maps
1912 Olaszország térképe. Mérték:1:2,750.000. Melléktérképek: Napoli, Roma, 1:1,000.000. Tervezte: Dr.. H. Fischer és C. Erdmann. Átdolgozta: Jungmayer Mihály. Bonne-féle vetület. Hajtogatva. 29x46cm
1315221
12547
280
Maps
cca 1930 München és környéke vászon autóstérkép kiváló állapotban / München canvas automobile map in nice condition
1409994
12548
280
Maps
cca 1905 Románia, Lisa és Zernesti környéke katonai térkép 40x56 cm / Romania Lisa and Zernesti area map
1445588
12549
280
Maps
Vadászati térkép Martonvásár és Pettend környékéről, vászontérkép, ceruzás aláhúzásokkal, 41x29 cm 1445464
12550
280
Maps
cca 1930 Magyar Földrajzi Intézet Somogy vármegye és a Balaton térképe. 35x26 cm 1415834
12551
280
Maps
1943 Gyergyói-Havasok vázlatos turista térképe, 1:37500. Erdélyi Kárpát Egyesület, Magyar Királyi Térképészeti Intézet nyom., 83x59 cm. 1441886
12552
280
Maps
Dr. Brózik Károly: Nagy magyar atlasz. A Magyar Földrajzi Társaság. Megbízásából Erődi Béla és Berecz Antal közreműködésével. Budapest, 1906, Lampel R Könyvkereskedése (Wodianer F. és fiai), 158 színes térkép. Kiadói aranyozott félbőr kötésben. Komplett. Megviselt állapotban. A borítója, a gerince és a kötése sérült, a gerincéről a borító levált, de a könyvtest egyben van, pár lap kijár, a 108/109. oldal szakadt. / Large Hungarian Atlas, in hungarian language, with 158 maps, complete, damaged. 1442101
12553
280
Maps
1940 A mai Magyarország, a Képes Vasárnap térképmelléklete, lépték nélkül, 41,5×57,5 cm 1442105
12554
280
Maps
cca 1920-1930 Budapest, 1:25000, Magyar Királyi Állami Térképészet, 80×65 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF