30483.
Beendet 28. Gross-Auktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
Tóth Sándor (1933-) 1984. "MTESZ Csongrád Megyei Szervezete - Vedres István emlékérem" kétoldalas öntött bronzérem, bőrtokban (1270g/~132mm) T:2 kis patina / Hungary 1984. "MTESZ Csongrád Megyei Szervezete - Vedres István emlékérem" double-sided cast Br commemorative medallion in leather case. Sign.: Sándor Tóth (1270g/~132mm) C:XF small patina