Tétel

Rufpreis:

11 000 HUF
29,81 EUR, 34,38 USD

Beschreibung:

Reményi József (1887-1977) ~1920-1930. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" teljes sorozat: Aranyérem, peremen jelzett, aranyozott Ag érem, (40g/0.900/46mm) + Ezüstérem, ezüstözött fehér fém érem (46mm) + Ezüstérem(?) Al érem (46mm) + Bronzérem, Br díjérem hátoldalán "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (46mm) T:1- enyhén kopott aranyozás / Hungary ~1920-1930. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület (Civilian Rilfe Association Budapest) / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt (Learn here to defend your King and Country)" full series: Gold Medal, gilt hallmarked silver medallion (40g/0.900/46mm) + Silver Medal, silver plated white metal medallion (46mm) + Silver Medal(?) Al érem (46mm) + Bronze Medal, Br medallion with "BERÁN N BPEST" maker's mark on reverse (46mm). Sign.: József Reményi C:AU slightly worn gilding

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg