Tétel

Rufpreis:

10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD

Beschreibung:

Magyar Nemzetiségi Zsebkönyv II. Nemes családok I. Bp., 1905, Magyar Heraldikai és Genealógiai Társaság, VIII+664 p.+11 színes címerkép. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, festett lapélekkel. Jó állapotban./ Linen-binding, with worn cover, in Hungarian language.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván