Bücher: Filmkunst Zahl der Lose: 17
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1678251
15222
28
Books: Film
1928-1929 Pánczél Lajos: Az én mozim. A moziközönség almanachja. Két évfolyam. Teljes. A borítók Madaras László és Byssz Róbert munkái. Bp., Hét, 187+4+181+3 p. Papírkötés. Az 1928-as szám kissé viseltes állapotban,a kötés gerince sérült, javított, a kötése laza, a címlap kijár. Az 1929-as szám borítója foltos, a gerincen kis javítással. 1607017
15223
28
Books: Film
1934 Filmművészeti évkönyv. XV. évf. Szerk. Lajta Andor, 274 p. Aranyozott egészvászon, korabeli reklámokkal. Jó állapotban. 1607016
15224
28
Books: Film
1941 Filmművészeti évkönyv. XXII. évf. Szerk. Lajta Andor, 335 p. Aranyozott egészvászon, kissé kopottas borítóval, rengeteg reklámmal. Jó állapotban. 1674562
15225
28
Books: Film
1943 Filmművészeti évkönyv. XXIV. évf. Szerk.: Lajta Andor, 447 p. Bp., Szerzői kiadás. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, korabeli reklámokkal. 1607018
15226
28
Books: Film
1945 Filmművészeti évkönyv 1945-1946. XVI-XXVII. évf. Szerk. Lajta Andor, 418 p. Aranyozott félvászon, korabeli reklámokkal. Jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF