19021.
Beendet 279. Fernauktion
Juwelen
36 000 HUF
97,56 EUR, 112,50 USD
WMF aranyozott ezüst egy személyes evőeszköz készlet (evőkanál kés, villa, kiskanál), Ag., bruttó:193gr., jelzett / WMF Gold plated silver cutlery set (tablespoons knife, fork, spoon), Ag, gross. 193gr, marked