Tétel

Rufpreis:

800 HUF

Beschreibung:

Charles Dickens: Karácsonyi ének. Nehéz idők. Fordította Mikes Lajos. Budapest, é.n., Révai. Kiadói kopottas egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, intézményi bélyegzővel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván