31117.
Beendet 278. Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen
5 500 HUF
14,91 EUR, 17,19 USD
~1930. "Kath. Háziasszonyok Orsz. Szöv. Szt. Zita Körétől - Hűség és Szorgalom Jutalmául" aranyozott Br díjérem, szalag nélkül, "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (30mm) + ~1930. "Kath. Háziasszonyok Orsz. Szöv. Szt. Zita Körétől - Hűség és Szorgalom Jutalmául" aranyozott Br díjérem, eredeti erősen használt szalagon (30mm) T:2