Dr. Jakab László: Elektrokardiographia. Gyakorló orvosok számára. Bp., 1941, Novák Rudolf és Társa. Számos ábrával. Kiadói vászonkötésben. Tulajdonosi bejegyzésekkel. Számos helyen aláhúzások.
Siklós Albert Ellenponttan. Az egyszerű, a kettős és az utánzó ellenpont (kánon) elmélete. 112 példával. Bp., 1913. Rozsnyai Károly. 107 p. Kiadói papírkötésben, a gerinc felső része hiányos.
Dolgozatok a Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem II. sz. sebészeti klinikájáról. Szerkeszti Bakay Lajos. Bp., 1929, Egyetemi Nyomda. 236 p. Korabeli, kissé megvetemedett egészvászon-kötésben.
Landsberg-Schäffer-Sonne: Der Brückenbau. Handbuch der Ingenieurwissenschaften. II. kötet. Leipzig, 1903, Wilhelm Engelmann. 371 p. A mellékletek megvannak. Kiadói kopottas, gerincén sérült félbőrkötésben.
Rhorer László: Physika. Egyetemi és főiskolai hallgatók számára Bp., 1922, Universitas. Számos ábrával. Korabeli félvászonkötésben. Tulajdonosi bejegyzésekkel. A gerincét korábban megerősítették.