Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

Dr. Moritz Willkomm: Naturgeschichte des Pflanzenreichs nach dem Linneschem System. Eßlingen&München, é.n. (1887), J. F. Schreiber Verlag, 77 p.+50 t. Negyedik, bővített kiadás. Átkötött kopottas félvászon kötés, márványozott lapélekkel, a lapokon javítás nyomaival, a lapok egy része firkált, pár lap széle szakadozott, német nyelven, 50 db. kétoldalas finoman színezett táblával illusztrálva, litográfiák, eredetileg 54 tábla, de négy hiányzik.(XIII.,XVII.,XXI.,XLIII.)/ Half-linen-binding, in german language, with 50 fine colored doublefoliotable, litographies, it is lack of four table, with some damage.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván