Tétel

Rufpreis:

3 600 HUF

Beschreibung:

Dr. Fischer-Dückelmann Anna-Dr. Hugonnai Vilma: A nő, mint háziorvos II. Dr. Fischer-Dückelmann Anna nyomán közrebocsájtotta, előszóval és jegyzetekkel ellátta Dr. Hugonnai Vilmos grófnő. Budapest, é.n. (1907), Minerva. Kiadói festett, aranyozott szecessziós egészvászonkötés, több képpel, színes táblával és műmelléklettel illusztrálva. Töredék kötet. Jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván