Makai Emil munkái I. Sajtó alá rendezte Molnár Géza. Budapest, é.n.,Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott szecessziós egészvászon (Gottermayer N.-féle) kötés, márványozott lapélekkel. Csak I. kötet. Jó állapotban.