Tétel

Rufpreis:

1 400 HUF

Beschreibung:

Jókai-kódex XIV-XV. század. A nyelvemlék betűhű olvasata és latin megfelelője. Bevezetéssel és jegyzetekkel ellátva közzéteszi P. Balázs János. Codices Hungarici VIII. Budapest, 1981, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : moldován_péter