Jókai-kódex XIV-XV. század. A nyelvemlék betűhű olvasata és latin megfelelője. Bevezetéssel és jegyzetekkel ellátva közzéteszi P. Balázs János. Codices Hungarici VIII. Budapest, 1981, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.