Melcher Alajos: Levelek egy fiatal lelkészhez I-II. Fordította Dr. Kiss János. Temesvárott, 1889, Csanád-Egyházmegyei sajtó ny. Korabeli aranyozott gerincű félbőr kötés, viseltes, kopottas borítóval, picit sérült gerinccel, ceruzás bejegyzésekkel.