A magyar városok címerei. Bp., 1975, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. ... https://www.darabanth.com/de/278-Fernauktion/278.0/Bucher/Bucher-Minibucher~30/A-magyar-varosok-cimerei-Bp-1975-Kozgazdasagi-es-Jogi-Konyvkiado-Kiadoi-aranyozott-pici~II1409377
1409377
13332
278
100
Books: Minibooks
Beschreibung: A magyar városok címerei. Bp., 1975, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott picit kopott műbőr kötés, jó állapotban.
: ttg