2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Vajda Ernő: A magyar növényvilág képeskönyve. Budapest, 1956, Művelt Nép. Tudományos és Ismeretterjesztő Kiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, fekete-fehér képekkel illusztrálva, intézményi bélyegzővel.