https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 91

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Francesco Nitti: Nincs béke Európában. Budapest, 1922, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói papírkötésben, az elülső borító elvált a könyvtesttől.
1
12862.

Francesco Nitti: Nincs béke Európában. Budapest, 1922, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói papírkötésben, az elülső borító elvált a könyvtesttől.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Walter Pater: Görög tanulmányok. Fordította:  Kőszegi László. Budapest, 1914, MTA. Jó állapotban. Átkötött félműbőr kötés. Jó állapotban.
1
12863.

Walter Pater: Görög tanulmányok. Fordította: Kőszegi László. Budapest, 1914, MTA. Jó állapotban. Átkötött félműbőr kötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dercsényi Dezső: Nagy Lajos kora. Bp., é. n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
1
12864.

Dercsényi Dezső: Nagy Lajos kora. Bp., é. n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Árpád-kori oklevelek a Heves Megyei Levéltárban. Bán Péter (szerk.) Kondorné Látkóczki Erzsébet (ford.). Eger, 1997, Heves Megyei Levéltár. 117 p. + XVI. Kiadói kemény papírkötésben, képes mellékletekkel, jó állapotban
1
12865.

Árpád-kori oklevelek a Heves Megyei Levéltárban. Bán Péter (szerk.) Kondorné Látkóczki Erzsébet (ford.). Eger, 1997, Heves Megyei Levéltár. 117 p. + XVI. Kiadói kemény papírkötésben, képes mellékletekkel, jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Imre Sándor : Gróf Széchenyi István nézetei a nevelésről. Bp., 1904, Politzer. (Gámán J. ny. Kolozsvár.) [4], 271 l. Korabeli félvászon-kötésben. jó állapotban.
1
12866.

Imre Sándor : Gróf Széchenyi István nézetei a nevelésről. Bp., 1904, Politzer. (Gámán J. ny. Kolozsvár.) [4], 271 l. Korabeli félvászon-kötésben. jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gindely Antal - Acsády Ignác: Bethlen Gábor és udvara 1580-1629. Bp., 1890, Magyar Történelmi Társulat (Magyar történeti életrajzok). Javított félvászon kötésben.
1
12867.

Gindely Antal - Acsády Ignác: Bethlen Gábor és udvara 1580-1629. Bp., 1890, Magyar Történelmi Társulat (Magyar történeti életrajzok). Javított félvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sós Endre: A demokrácia öngyilkossága. A Weimari Németország végzetes útja. Magyar Téka könyvkiadó, Szombathely, 1947. Kiadói félvászon kötés, 232 p. Jó állapotban
1
12868.

Sós Endre: A demokrácia öngyilkossága. A Weimari Németország végzetes útja. Magyar Téka könyvkiadó, Szombathely, 1947. Kiadói félvászon kötés, 232 p. Jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
dr. Géfin Gyula: Szombathely vára. Szombathely, 1941, Martineum Könyvnyomda Rt. Kiadói papírkötés.
1
12869.

dr. Géfin Gyula: Szombathely vára. Szombathely, 1941, Martineum Könyvnyomda Rt. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
23
 
Die österreichisch-ungarische Monarchie in Wort und Bild. 1-24. kötet. Teljes! Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben sorozat német kiadása. Auf Anregung und unter Mitwirkung Seiner kaiserl. und königl. Hoheit des durchlauchtigsten Kronprinzen Erzherzog Rudolf (begonnen, fortgesetzt unter dem Protectorate Ihrer kaiserl. Und königl. Hoheit Frau Kronprinzessin-Witwe Erzherzogin Stephanie). Wien, 1886-1902. k.k. Hof- und Staatsdruckerei. 24 kötet. Teljes! Díszes, dúsan aranyozott, dombornyomásos kiadói egészvászon-kötésben. Gyönyörű, egységes sorozat, minden kötet hibátlan állapotban. / All the 24 volumes. All the books in golded full linen binding, all in perfect condition!
1
12870.

Die österreichisch-ungarische Monarchie in Wort und Bild. 1-24. kötet. Teljes! Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben sorozat német kiadása. Auf Anregung und unter Mitwirkung Seiner kaiserl. und königl. Hoheit des durchlauchtigsten Kronprinzen Erzherzog Rudolf (begonnen, fortgesetzt unter dem Protectorate Ihrer kaiserl. Und königl. Hoheit Frau Kronprinzessin-Witwe Erzherzogin Stephanie). Wien, 1886-1902. k.k. Hof- und Staatsdruckerei. 24 kötet. Teljes! Díszes, dúsan aranyozott, dombornyomásos kiadói egészvászon-kötésben. Gyönyörű, egységes sorozat, minden kötet hibátlan állapotban. / All the 24 volumes. All the books in golded full linen binding, all in perfect condition!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
EUR
,
625,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Az Zenth Paal leueley magyar nyeluen. Epistolae Pauli lingva Hvngarica donatae. 1884, Franklin Társulat. A 16. századi eredeti kiadás betűhív újrakiadása. Iniciálékkal és metszetettekkel gazdagon illusztrálva. Újrakötve, közepes állapotban.
1
12871.

Az Zenth Paal leueley magyar nyeluen. Epistolae Pauli lingva Hvngarica donatae. 1884, Franklin Társulat. A 16. századi eredeti kiadás betűhív újrakiadása. Iniciálékkal és metszetettekkel gazdagon illusztrálva. Újrakötve, közepes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A tizenhármak bűnpere. Sajtó alá rendezte Lengyel Zoltán és Landler Jenő. Bp., 1904. Légrády Testvérek. XXIV+490 p. A kötet az 1904-es általános vasutassztrájk vezetői ellen indított per anyagát tartalmazza. Kiadói, gerincén kissé sérült egészvászon-kötésben.
1
12872.

A tizenhármak bűnpere. Sajtó alá rendezte Lengyel Zoltán és Landler Jenő. Bp., 1904. Légrády Testvérek. XXIV+490 p. A kötet az 1904-es általános vasutassztrájk vezetői ellen indított per anyagát tartalmazza. Kiadói, gerincén kissé sérült egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Seress László: Napoleon. (Karriérek) Bp., 1912, Karriérek (Hungaria nyomda). Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. A gerinc kissé sérült. A hátsó előzéklap hiányzik. Könyvtári példány volt.
1
12873.

Seress László: Napoleon. (Karriérek) Bp., 1912, Karriérek (Hungaria nyomda). Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. A gerinc kissé sérült. A hátsó előzéklap hiányzik. Könyvtári példány volt.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse