https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 98

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Madarassy Walter (1909-1994) 1980. "Magyar Állami Operaház" Br emlékplakett, hátoldalán gravírozva "Köszönettel a Magyar Állami Operaház Igazgatóságától Budapest, 1980" (256,17g/96mm) T:2 /  Hungary 1980. "Hungarian State Opera House" Br commemorative plaque with engraving on back. Sign.: Walter Madarassy (256,17g/96mm) C:XF
1
30475.

Madarassy Walter (1909-1994) 1980. "Magyar Állami Operaház" Br emlékplakett, hátoldalán gravírozva "Köszönettel a Magyar Állami Operaház Igazgatóságától Budapest, 1980" (256,17g/96mm) T:2 / Hungary 1980. "Hungarian State Opera House" Br commemorative plaque with engraving on back. Sign.: Walter Madarassy (256,17g/96mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
EUR
,
23,44
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1969. "Kőrös-Menti Kulturális Hetek" egyoldalas Br érem dísztokban (94mm) T:2 ph.
1
30476.

Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1969. "Kőrös-Menti Kulturális Hetek" egyoldalas Br érem dísztokban (94mm) T:2 ph.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Reményi József (1887-1977) 1927. "A Fodor Zeneiskola negyedszázados évfordulójának emlékére / 1903-1928" Br emlékplakett (81mm) T:2 kis ph. /  Hungary 1927. "25th Anniversary of the Fodor School of Music / 1903-1928" Br commemorative plaque. Sign.: József Reményi (81mm) C:XF small edge error HP 4433.
1
30477.

Reményi József (1887-1977) 1927. "A Fodor Zeneiskola negyedszázados évfordulójának emlékére / 1903-1928" Br emlékplakett (81mm) T:2 kis ph. / Hungary 1927. "25th Anniversary of the Fodor School of Music / 1903-1928" Br commemorative plaque. Sign.: József Reményi (81mm) C:XF small edge error HP 4433.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Reményi József (1877-1977) 1955. "Magyar Nemzeti Színház 1945-1955 / Színházunk felszabadulásának 10 éves emlékére" Br emlékérem (210g/80mm) T:2 kis ph. /  Hungary 1955. "National Theatre 1945-1955 / 10th Anniversary of the Liberation of our Theatre" Br commemorative medal. Sign.: József Reményi (210g/80mm) C:XF small edge error
1
30478.

Reményi József (1877-1977) 1955. "Magyar Nemzeti Színház 1945-1955 / Színházunk felszabadulásának 10 éves emlékére" Br emlékérem (210g/80mm) T:2 kis ph. / Hungary 1955. "National Theatre 1945-1955 / 10th Anniversary of the Liberation of our Theatre" Br commemorative medal. Sign.: József Reményi (210g/80mm) C:XF small edge error

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sóváry János (1895-1966) DN "Vasas Sport Club" ezüstözött fém emlékérem, hátoldalán gravírozva (50mm) T:2 patina
1
30479.

Sóváry János (1895-1966) DN "Vasas Sport Club" ezüstözött fém emlékérem, hátoldalán gravírozva (50mm) T:2 patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szabó Imrefia Béla (1952-) 1978. "Pro Pulmonológia / Tüdőkórház Gondozóintézet Szolnok" Br emlékérem (191g/78,5mm) T:2 /  Hungary 1978. "Pro Pulmonology / Pulmonology Hospital Szolnok" Br commemorative medal. Sign.: Imrefia Béla Szabó (191g/78,5mm) C:XF Cs. M. 1285.
1
30480.

Szabó Imrefia Béla (1952-) 1978. "Pro Pulmonológia / Tüdőkórház Gondozóintézet Szolnok" Br emlékérem (191g/78,5mm) T:2 / Hungary 1978. "Pro Pulmonology / Pulmonology Hospital Szolnok" Br commemorative medal. Sign.: Imrefia Béla Szabó (191g/78,5mm) C:XF Cs. M. 1285.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szendrői Zoltán 1970. "Vásárhelyi István Emlékérem 1889-1968" egyoldalas Br emlékérem (100mm) T:2
1
30481.

Szendrői Zoltán 1970. "Vásárhelyi István Emlékérem 1889-1968" egyoldalas Br emlékérem (100mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szentirmai Zoltán (1941-) 1978. "MTV - XVIII. Miskolci TV fesztivál 1978" kétoldalas Br plakett (71mm" T:2
1
30482.

Szentirmai Zoltán (1941-) 1978. "MTV - XVIII. Miskolci TV fesztivál 1978" kétoldalas Br plakett (71mm" T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tóth Sándor (1933-) 1984. "Szabolcs-Szatmár Megyei Tanács Turi Sándor díja" Br emlékérem (513g/98mm) T:2 /  Hungary 1984. "Sándor Turi award of the Szabolcs-Szatmár County Council" Br commemorative medal. Sign.: Sándor Tóth (513g/98mm) C:XF
1
30483.

Tóth Sándor (1933-) 1984. "Szabolcs-Szatmár Megyei Tanács Turi Sándor díja" Br emlékérem (513g/98mm) T:2 / Hungary 1984. "Sándor Turi award of the Szabolcs-Szatmár County Council" Br commemorative medal. Sign.: Sándor Tóth (513g/98mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
EUR
,
23,44
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Varga Imre (1923-) DN "Vajda Péter művelődési díj" Br plakett (384g/130x99mm) T:2 /  Hungary ND "Péter Vajda cultural award" Br plaque. Sign.: Imre Varga (385g/130x99mm) C:XF
1
30484.

Varga Imre (1923-) DN "Vajda Péter művelődési díj" Br plakett (384g/130x99mm) T:2 / Hungary ND "Péter Vajda cultural award" Br plaque. Sign.: Imre Varga (385g/130x99mm) C:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Váró Márton (1943-) 1975. "1975 Prof. Dr. Krompecher István 70 éves" Br emlékérem (504g/96-97mm) T:2 /  Hungary 1975. "1975 Prof. Dr. István Krompecher is 70 years old" Br commemorative medal. Sign.: Márton Váró  (504g/96-97mm) C:XF Cs.M. 359.
1
30485.

Váró Márton (1943-) 1975. "1975 Prof. Dr. Krompecher István 70 éves" Br emlékérem (504g/96-97mm) T:2 / Hungary 1975. "1975 Prof. Dr. István Krompecher is 70 years old" Br commemorative medal. Sign.: Márton Váró (504g/96-97mm) C:XF Cs.M. 359.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
EUR
,
26,56
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Váró Márton (1943-) 1978. "Prof. Dr. Bognár Rezső 65 éves 1978" Br emlékérem (666,5g/106-108mm) T:2 /  Hungary 1978. "Prof. Dr. Rezső Bognár is 65 years old 1978" Br commemorative medal. Sign: Márton Váró (666,5g/106-108mm) C:XF Cs.M. 64.
1
30486.

Váró Márton (1943-) 1978. "Prof. Dr. Bognár Rezső 65 éves 1978" Br emlékérem (666,5g/106-108mm) T:2 / Hungary 1978. "Prof. Dr. Rezső Bognár is 65 years old 1978" Br commemorative medal. Sign: Márton Váró (666,5g/106-108mm) C:XF Cs.M. 64.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
EUR
,
26,56
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse