Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 98

Kósa István (1953-) DN "Budapest nevezetességei - Mátyás Mátyás-templom" Ag emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal (31,29g/0.999/42,5mm) T:PP
30463.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kósa István (1953-) DN "A Magyar Köztársaság Elnökétől / Hősök tere" Ag emlékérem tanúsítvánnyal, bársony dísztokban (31,25g/0.999/42,5mm) T:PP
30464.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Kósa István (1953- ) 2000. "Szent István - Államalapító 969-1038 / Ezeréves Magyarország" Ag emlékérem, fa díszdobozban, tanúsítvánnyal (124.41g/0.999/65mm) T:PP
30465.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" aranyozott fém emlékérem dísztokban (42,5mm) T:PP felületi karc, ph.
30466.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kutas Ágnes (1966-) DN "Vámos Ilona Egészségügyi Szakiskola Budapest - Labor omnia vincit improbus / Az év legjobb tanulója" Br emlékérem (322g/108mm) T:2 /  Hungary ND "Ilona Vámos Medical School Budapest / Top student of the year" Br commemroative medal. Sign.: Ágnes Kutas (322g/108mm) C:XF
30467.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Lantos Györgyi (1953-) "A Főiskola fennállásának 30. évfordulójára / Fleischmann Rudolf" Br emlékérem eredeti tokban (79mm) T:2
30468.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Lajos József (1936-) 1985. "Hajdú-Bihar Megye - Polgári Védelem fejlesztéséért" egyoldalas Br érem tokban (86,5mm) T:2 ph.
30469.

Rufpreis:
800 HUF

Lapis András (1942-) 1989. "Gróf Széchenyi Ödön Emlékplakett" Br plakett "A Magyar Tűzoltó Szövetségtől" gravírozással, eredeti dísztokban (66,5x97,5mm) T:2
30470.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "MKB (Magyar Külkereskedelmi Bank) Rt." Ag emlékérem eredeti dísztokban tájékoztatóval (31,14g/0.999/42,5mm) T:PP
30471.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lóránfi Antal (1856-1927) 1885. "A Szabadelvű Párt Tisza Kálmán miniszterelnökségének 10. évfordulójára" Br emlékérem (70mm) T:2 ph., ü.
30472.

Rufpreis:
8 000 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) 1937. "Magyar Iparművészek Országos Egyesülete 1926 / Devecska Ferencnek 1937" fémjelzetlen Ag vagy ezüstözött fém kitüntető érem névre szóló gravírozással, eredeti tokban (73,52g/70mm) T:1- patina Hungary 1937. "National Association of Hungarian Applied Artists 1926 / To Ferenc Devecska 1937" Ag or silver plated metal commemorative medallion with engraving, without hallmark, in original case. Sign.: Walter Madarassy (73,52g/70mm) C:AU patina HPII 1633.
30473.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Székesfehérvári Szent István" Br emlékérem. "SANCTO STEPHANO REGI HVNGARIAE - CONDITORI OVS ALBA REGIA / 1038-1938" (76mm) T:2 kis ph.  Hungary 1938. "St. Stephen of Székesfehérvár" Br medallion. Sign.: Walter Madarassy (76mm) C:XF small edge error  HPII 1657
30474.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF