Tétel

Katalognummer:

30809.
Beendet 276. Fernauktion
Militaria

Rufpreis:

1 200 HUF

Beschreibung:

1914-1916. "Bronz Katonai Érdemérem " aranyozott Br kitüntetés korona díszítmény és mellszalag nélkül T:2 ph., sérült fül Hungary 1914-1916. "Medal for Military Merit (Signum Laudis)" decoration without crown and ribbon C:XF edge error, damaged ear

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb