https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen Zahl der Lose: 80
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1409155
30885
276
0
1000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981) 1971. "Vadászati Világkiállítás III. Díj" Br díjérem füllel (45mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
1399001
30886
276
0
1000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1975. Osztályos gépjárművezető (teherautó) jelvény (10x) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
1413133
30887
276
0
20000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1976. "Szocialista Magyarországért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, adományozói dísztokban. Az érdemrend jelvényét Csúcs Viktória (1934- ) tervezte. T:1- Hungary 1976. "Order of Merit for the Socialist Hungary" gilt, enamelled Br decoration on ribbon, with miniature and thin ribbon, in original case. The badge of the order designed by Viktória Csúcs (1934- ) C:AU NMK 715.
Das Lot is nicht erreichbar
1413354
30888
276
0
1000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1978. "Belker - 5 év törzsgárda" bronz fokozata, zománcozott jelvény, viselői igazolvánnyal + 1979. "Gépexport Törzsgárda" arany fokozata, zománcozott jelvény, viselői igazolvánnyal T:2 1413776
30889
276
0
1400
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1980. "Véradás Szervezésért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, szalaggal eredeti tokjában, kitűzővel (40mm) T:1 1413701
30890
276
0
1000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1980. "Pénzügyminisztérium" 2db klf kitűző tokban + "Kiváló Munkáért" zománcozott kitüntetés mellszalagon eredeti dísztokban T:1- 1377410
30891
276
0
22000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti, kopottas bordó dísztokban T:1- / Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" with ribbon, miniature and miniature ribbon in original, worn red case C:AU NMK 720.
Das Lot is nicht erreichbar
1409060
30892
276
0
1000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
DN "Csepel Autógyár" zománcozott fém kitűző (16,5mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
1410350
30893
276
0
1000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
DN "Ganz Mávag - Budapest" fém kitűző "REMPO - LIPTOV" gyártói jelzéssel (14x15mm) + DN "Ganz" fém kitűző (14x15mm) + "Ganz Törzsgárda 10." fém jelvény (16x18mm) T:2,2-
Das Lot is nicht erreichbar
1413320
30894
276
0
1000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
DN "Balaton" + "Badacsony" 2db fém jelvény, függesztés céljából lyukasztva (39x35mm/40x34mm) T:2 1413143
30895
276
0
1000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
DN "Így volt - Így lesz" modern zománcozott fém irredenta gomblyukjelvény (24x13mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
1414186
30896
276
0
1000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
DN "Tungsram 75" zománcozott fém jelvény (17x20mm) + DN "Danuvia - Hungary" zománcozott fém jelvény (11mm) + DN "Híradástechnikai Tudományos Egyesület" zománcozott fém jelvény (~18x18mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse