https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen

Zahl der Lose: 80

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981) 1971. "Vadászati Világkiállítás III. Díj" Br díjérem füllel (45mm) T:2
1
30885.

Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981) 1971. "Vadászati Világkiállítás III. Díj" Br díjérem füllel (45mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1975. Osztályos gépjárművezető (teherautó) jelvény (10x) T:2
1
30886.

~1975. Osztályos gépjárművezető (teherautó) jelvény (10x) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1976. "Szocialista Magyarországért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, adományozói dísztokban. Az érdemrend jelvényét Csúcs Viktória (1934- ) tervezte. T:1- Hungary 1976. "Order of Merit for the Socialist Hungary" gilt, enamelled Br decoration on ribbon, with miniature and thin ribbon, in original case. The badge of the order designed by Viktória Csúcs (1934- ) C:AU NMK 715.
1
30887.

1976. "Szocialista Magyarországért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, adományozói dísztokban. Az érdemrend jelvényét Csúcs Viktória (1934- ) tervezte. T:1- Hungary 1976. "Order of Merit for the Socialist Hungary" gilt, enamelled Br decoration on ribbon, with miniature and thin ribbon, in original case. The badge of the order designed by Viktória Csúcs (1934- ) C:AU NMK 715.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1978. "Belker - 5 év törzsgárda" bronz fokozata, zománcozott jelvény, viselői igazolvánnyal + 1979. "Gépexport Törzsgárda" arany fokozata, zománcozott jelvény, viselői igazolvánnyal T:2
1
30888.

1978. "Belker - 5 év törzsgárda" bronz fokozata, zománcozott jelvény, viselői igazolvánnyal + 1979. "Gépexport Törzsgárda" arany fokozata, zománcozott jelvény, viselői igazolvánnyal T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 
~1980. "Véradás Szervezésért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, szalaggal eredeti tokjában, kitűzővel (40mm) T:1
1
30889.

~1980. "Véradás Szervezésért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, szalaggal eredeti tokjában, kitűzővel (40mm) T:1

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
~1980. "Pénzügyminisztérium" 2db klf kitűző tokban + "Kiváló Munkáért" zománcozott kitüntetés mellszalagon eredeti dísztokban T:1-
1
30890.

~1980. "Pénzügyminisztérium" 2db klf kitűző tokban + "Kiváló Munkáért" zománcozott kitüntetés mellszalagon eredeti dísztokban T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
10
 
1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti, kopottas bordó dísztokban T:1- /  Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" with ribbon, miniature and miniature ribbon in original, worn red case C:AU  NMK 720.
1
30891.

1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti, kopottas bordó dísztokban T:1- / Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" with ribbon, miniature and miniature ribbon in original, worn red case C:AU NMK 720.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
DN "Csepel Autógyár" zománcozott fém kitűző (16,5mm) T:2
1
30892.

DN "Csepel Autógyár" zománcozott fém kitűző (16,5mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
DN "Ganz Mávag - Budapest" fém kitűző "REMPO - LIPTOV" gyártói jelzéssel (14x15mm) + DN "Ganz" fém kitűző (14x15mm) + "Ganz Törzsgárda 10." fém jelvény (16x18mm) T:2,2-
1
30893.

DN "Ganz Mávag - Budapest" fém kitűző "REMPO - LIPTOV" gyártói jelzéssel (14x15mm) + DN "Ganz" fém kitűző (14x15mm) + "Ganz Törzsgárda 10." fém jelvény (16x18mm) T:2,2-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
DN "Balaton" + "Badacsony" 2db fém jelvény, függesztés céljából lyukasztva (39x35mm/40x34mm) T:2
1
30894.

DN "Balaton" + "Badacsony" 2db fém jelvény, függesztés céljából lyukasztva (39x35mm/40x34mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
16
 
DN "Így volt - Így lesz" modern zománcozott fém irredenta gomblyukjelvény (24x13mm) T:2
1
30895.

DN "Így volt - Így lesz" modern zománcozott fém irredenta gomblyukjelvény (24x13mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
DN "Tungsram 75" zománcozott fém jelvény (17x20mm) + DN "Danuvia - Hungary" zománcozott fém jelvény (11mm) + DN "Híradástechnikai Tudományos Egyesület" zománcozott fém jelvény (~18x18mm) T:2
1
30896.

DN "Tungsram 75" zománcozott fém jelvény (17x20mm) + DN "Danuvia - Hungary" zománcozott fém jelvény (11mm) + DN "Híradástechnikai Tudományos Egyesület" zománcozott fém jelvény (~18x18mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse