Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen Zahl der Lose: 80
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1120766
30873
276
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1960-1970. "Szocialista Brigád - A szocializmusért" arany, ezüst és bronz változat plasztiktokokban (51x) T:1-2
1401487
30874
276
Numismatik
~1960-1980. "Szakszervezetek Országos Tanácsa" arany fokozatának kitüntetése, szalagsávon miniatűrrel eredeti dísztokban + "A Haza Szolgálatáért bronz fokozat" Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval, tokban + "Honvédelmi Érdemérem" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon, 15 év után, dísztokban, mellette egy "15 év Törzsgárda" jelvény + "Kiváló Dolgozó" zománcozott fém kitüntetés miniatűrrel tokban T:2
1415076
30875
276
3400
Numismatik
1961-1987. 8db klf szocialista kitüntetéshez és jelvényhez tartozó igazolvány, közte "Szocialista Kultúráért", "Balesetmentes Közlekedésért", "Kiváló Dolgozó" 1398889
30876
276
Numismatik
~1970. "A Szocialista Kultúráért" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, sérült dísztokban + "A Szocialista Kultúráért" zománcozott fém jelvény tokban T:2 1399026
30877
276
Numismatik
~1970-1980. "Budapesti Közlekedési Vállalat" zománcozott fém jelvény + "Törzsgárda 10 év" zománcozott fém jelvény tokban T:2
1401680
30878
276
Numismatik
~1970. "Politikai Irodalom terjesztő - 5 év" ezüst fokozatú zománcozott jelvény, igazolvánnyal (20mm) T:1-
1119104
30879
276
Numismatik
~1970. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, zománcozott fém jelvény (2x) + ~1960-1970. "Kiváló Újító" kitüntetés bronz fokozata miniatűrrel (2x) + arany fokozat miniatűrje tokban + "Szakszervezetek Országos Tanácsa" arany fokozatának kitüntetése, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban + aranyozott, zománcozott kitűző T:2
1413106
30880
276
Numismatik
~1970-1980. "Szolgálati Emlékérem 40 év MÁV" zománcozott fém jelvény miniatűrrel eredeti tokban + "Kiváló Ifjú Szakember" zománcozott kitüntetés miniatűrrel eredeti tokban + "Kiváló Dolgozó" zománcozott kitüntetés miniatűrrel, műanyag tokban + "Szocialista Brigád" jelvény (3x) + "Magyar Államvasutak" kitöltetlen Törzsgárda, Szolgálati emlékérem és Kiváló dolgozó igazolványok (17x) T:2
1328924
30881
276
Numismatik
~1970-1980. "Vállalati Tűzoltó" fém jelvény T:1
1408591
30882
276
Numismatik
~1970-1980. 5db-os vegyes magyar jelvény és kitűző tétel, közte "Budapest - Élen a Tanulásban - A Sportban", "Kiváló Úttörő Munkáért" T:1-,2
1042818
30883
276
Numismatik
1970. "Belügyi Szemle - Magyar Rendőr - 1945-1970" fém plakett plasztik tartóban (144x185mm) T:2,2-
1409157
30884
276
Numismatik
Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981) 1971. "Vadászati Világkiállítás I. Díj" aranyozott Br emlékérem (45mm) T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF