Argentína 1952. "Argentin Sportszövetség - Argentin Olimpiai Szövetség / XV. Olimpiai Játékok Helsinki 1952" zománcozott, aranyozott Br érem mellszalagon (40mm) T:2 erősen sérült szalaggal
Argentina 1952. "Argentin Sports Confederation - Argentine Olympic Committee / 15th Olympic Games Helsinki 1952" enamelled, gold plated Br medal with ribbon (40mm) C:XF badly damaged ribbon