19093. Beendet 276. Fernauktion Juwelen
5 000 HUF
0 HUF
Arany Sz. Mária kerek medál, Au., 14K, nettó:0,5gr., jelzett, d:1cm / Gold Madonna pendant , Au 14K net. 0,5gr, marked, d:1cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván