Tétel

Rufpreis:

10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD

Beschreibung:

Ráskai Lea: A halál himnusza. Hungária Könyvek. A halál himnusza a Példák könyvéből való és Ráskai Lea dömés apáca kezeírásában maradt fenn a XVI. század elejéről. Készült 1936-ban, a Hungária nyomda műhelyében, Budapesten. Névre szóló, sorszámozott: 648. példány. Bródy Maróti Dóra szövegét és rajzait ólomba véste Kner Albert. Kiadói félvászon kötésben, a fedőborító kissé szakadt, egyébként szép állapotban

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván