14053.
Beendet 276. Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 000 HUF
Amerika koronázatlan királyai: Carnegie, Rockefeller, Morgan, Astor, Hearst, Vanderbilt, Pulitzer, Barnum. Bp., 1912, Karriérek Kiadóhivatala (Karriérek). Kiadói picit kopott aranyozott egészvászonkötésben, jó állapotban.