Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD

Beschreibung:

Karl Baedeker: Spanien und Portugal. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1929, Verlag von Karl Baedeker, XC+539 p. 5. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borítója kopott. A gerince sérült, kopott. Egy térkép kijön a könyvből. / Cloth binding, in german language. The cover is damaged. The spine is damaged, and worn. One map is coming out from the book.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor