Békésmegyei fejek. 1929. Szerk. Gergely Gábor Arnold. Előszó : Tantó J... https://www.darabanth.com/de/276-Fernauktion/276.0/Bucher/Bucher-Reisen-Stadte~200029/Bekesmegyei-fejek-1929-Szerk-Gergely-Gabor-Arnold-Eloszo-Tanto-Jozsef--Bekescsaba-19~II1414506
1414506
13105
276
Books: Travelling, cities
Beschreibung: Békésmegyei fejek. 1929. Szerk. Gergely Gábor Arnold. Előszó : Tantó József.
Békéscsaba 1929, Corvina ny. 598 p., ill., 3 sztl. lev. Muszlay féle dombornyomású, festett egészvászon kötésben. 550 számozott példányban készült. Jelen példány a 360 számú. Kisebb kopásoktól eltekintve jó állapotban.
: vörös_iván