Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF

Beschreibung:

Békésmegyei fejek. 1929. Szerk. Gergely Gábor Arnold. Előszó : Tantó József. Békéscsaba 1929, Corvina ny. 598 p., ill., 3 sztl. lev. Muszlay féle dombornyomású, festett egészvászon kötésben. 550 számozott példányban készült. Jelen példány a 360 számú. Kisebb kopásoktól eltekintve jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván