Fél évszázad munkája - Eva Besnyo - Benyő Éva - Amsterdam Fotókiállítása. Műcsarnok Budapest - Hősök Tere 1986. Fordította Németh István. Budapest, 1986, MAHIR. Kiadói tűzött papírborító. A felső sarkánál némi sérüléssel, ragasztással.