Tétel

Katalognummer:

12930.
Beendet 276. Fernauktion
Drucksachen

Rufpreis:

220 000 HUF
596,21 EUR, 687,50 USD

Beschreibung:

John Zabalo Ballarin (Txiki) (1892-1948): Gran Casino de San Sebastian 1928. Nagyméretű plakát. Az első baszk plakátművész világszinten is ritkaság munkája. Szitanyomat. Jelzett. Restaurált. 60x90 cm / John Zabalo Ballarin (Txiki) (1892-1948): Gran Casino de San Sebastian 1928. Large poster of the first Basc graphic designer. Large print. Signed. Restored. 60x90 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván