1930 Dr. Várdai Béla (szerk.): Katholikus Szemle. 44., VII-XII. füzet, fél évfolyam. Budapest, Stephaneum Nyomda és Könyvkiadó Rt. Átkötött félvászon kötés, a kötése sérült, néhol ceruzás aláírással.