1920 MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet). Nagyméretű irredenta propaganda plakát terv. Tary Lajos (1884-1972) eredeti grafikája. Vegyes technika, papír. Jelzett. Szép állapotban, Üvegezett keretben.: 95x125 cm.
1920 Large Hungarian patriotic poster essay. Mixed technic, paper, in glazed frame. 95x125 cm