Tétel

Katalognummer:

12910.
Beendet 276. Fernauktion
Drucksachen

Rufpreis:

350 000 HUF
948,51 EUR, 1 093,75 USD

Beschreibung:

1920 MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet). Nagyméretű irredenta propaganda plakát terv. Tary Lajos (1884-1972) eredeti grafikája. Vegyes technika, papír. Jelzett. Szép állapotban, Üvegezett keretben.: 95x125 cm. 1920 Large Hungarian patriotic poster essay. Mixed technic, paper, in glazed frame. 95x125 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván