Tétel

Katalognummer:

12826.
Beendet 276. Fernauktion
Drucksachen

Rufpreis:

1 800 HUF

Beschreibung:

1883 Perros Á Un Toro Huido, bikaviadal kutyákkal poszter, La Lidia folyóirat melléklete, papír, litográfia, sérülésekkel, rossz állapotban, 54x38 cm./ 1883 Perros Á Un Toro Huido, poster of bullfight with dogs, supplement of the review of La Lidia, paper, litography, with damages, in bad condition, 54x38 cm.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván