Tétel

Katalognummer:

12828.
Beendet 276. Fernauktion
Drucksachen

Rufpreis:

1 800 HUF

Beschreibung:

1883 Féria de Sevilla/ Sevilla-i vásár, 1883-as posztere, La Lidia folyóirat melléklete, papír, litográfia, sérülésekkel, 54x74 cm./ 1883 Féria de Sevilla/ poster of Seville Fair from 1883, supplement of the review of La Lidia, paper, litography, with damages, 54x74 cm.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván