Tétel

Katalognummer:

12809.
Beendet 276. Fernauktion
Drucksachen

Rufpreis:

2 800 HUF

Beschreibung:

1852 Erdélyi koronaországot illető Országos Törvény és Kormánylap, 1852-dik évfolyam II., V.-XII., XIV-XXVI. darab. Hiányos! Hermannstadt (Nagyszeben), 1852, Theodor Steinhaußen. Korabeli félvászon kötés. Magyar, német és román nyelven. Könyvtári bélyegzővel. A borító némileg kopottas. A gerince sérült, viseltes.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg