Oroszország DN "Muszorgszkij" aranyozott Br plakett, keretben, hátolda... https://www.darabanth.com/de/275-Fernauktion/275.0/Numismatik/Weltweit-Gedenkmunzen-Plaketten~300014/Oroszorszag-DN-Muszorgszkij-aranyozott-Br-plakett-keretben-hatoldalon-akasztofullel-Szign~II1405491
1405491
30876
275
Worldwide commemorative medallions and plaques
Numismatik
Beschreibung: Oroszország DN "Muszorgszkij" aranyozott Br plakett, keretben, hátoldalon akasztófüllel. Szign.: Sokolov (101mm) T:2
Russia ND "Mussorgsky" gold plated Br plaque with hanging ear on backside. Sign.: Sokolov (101mm) C:XF
: ttg