Ausztria 1858. "Erzsébet Ausztria császárnéja / Rudolf Ferenc Károly József" német nyelvű cink emlékérem. Szign.: W.S.F. (30mm) T:2 patina
Ausztria 1858. "Elisabeth Kasierin v. Österreich / Rudolph Franz Karl Joseph" German language Zn commemorative medallion. Sign.: W.S.F. (30mm) C:XF patina