Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 118
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1390654
30473
275
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1964. "Renoir" Br emlékérem ÁPV plasztiktokban (60mm) T:1
1390652
30474
275
Numismatik
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Michelangelo" Br emlékérem ÁPV plasztiktokban tájékoztató tanúsítvánnyal (60mm) T:1
1345158
30475
275
Numismatik
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Dózsa György" 3xklf Br egyoldalas érem (104-106mm) T:2 1403765
30476
275
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-) 1973. "Magyar Nemzetért / Királyaink Sírjai - BÁV" Br emlékérem, kicsit sérült tokban (42mm) T:2 1390648
30477
275
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Csontváry Tivadar" Br emlékérem ÁPV plasztiktokban (60mm) T:1
1291463
30478
275
500
Numismatik
Kiss Sándor (1925-1999) 1984. "Szombathelyi Képtárépítő Egyesület / Derkovits Gyula" Br emlékérem (42,5mm) + DN "Tengerparti táj" egyoldalas Br érem (37,5) T:2 ph.
1405637
30479
275
Numismatik
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1964. "Renoir" Br emlékérem (60mm) T:2 kis ph.
1372429
30480
275
Numismatik
Konyorcsik János (1926-2010) DN "Mennyi sok mindent oda-adtam amíg ily szépen elfáradtam - Ady" egyoldalas Br érem (241,6g/95mm) T:2 / Hungary ND One-sided Br medallion with citation from Endre Ady. Sign.: János Kocsornyik (241,6g/95mm) C:XF
1402799
30481
275
Numismatik
Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:2 (PP)
1351981
30482
275
4400
Numismatik
Kovács Dezső (1921-) / ÁPV 1971. "MÉE II. Vándorgyűlése Győr-Pannonhalma" Ag emlékérem (26.64g/0.800/42.5mm) T:1- oxidáció
1372583
30483
275
Numismatik
Körmendi-Frimm Jenő (1886-1959) 1915. "Had- és Népegészségügyi Kiállítás Budapest 1915" hadifém emlékérem (21,38g/36mm) T:2 / Hungary 1915. "Military and Public Health care Exhibition" commemorative war metal medallion. Sign: Körmendi Frimm (21,38g/36mm) C:XF HP 2334. 1404820
30484
275
Numismatik
Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" Br emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-) 1982. "Bocskai István / MÉE Hajdú-Bihar Megye" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF