Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 118

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1964. "Renoir" Br emlékérem ÁPV plasztiktokban (60mm) T:1
30473.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Michelangelo" Br emlékérem ÁPV plasztiktokban tájékoztató tanúsítvánnyal (60mm) T:1
30474.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Dózsa György" 3xklf Br egyoldalas érem (104-106mm) T:2
30475.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kiss Nagy András (1930-) 1973. "Magyar Nemzetért / Királyaink Sírjai - BÁV" Br emlékérem, kicsit sérült tokban (42mm) T:2
30476.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Csontváry Tivadar" Br emlékérem ÁPV plasztiktokban (60mm) T:1
30477.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kiss Sándor (1925-1999) 1984. "Szombathelyi Képtárépítő Egyesület / Derkovits Gyula" Br emlékérem (42,5mm) + DN "Tengerparti táj" egyoldalas Br érem (37,5) T:2 ph.
30478.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1964. "Renoir" Br emlékérem (60mm) T:2 kis ph.
30479.

Rufpreis:
1 000 HUF

Konyorcsik János (1926-2010) DN "Mennyi sok mindent oda-adtam amíg ily szépen elfáradtam - Ady" egyoldalas Br érem (241,6g/95mm) T:2 /  Hungary ND One-sided Br medallion with citation from Endre Ady. Sign.: János Kocsornyik (241,6g/95mm) C:XF
30480.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:2 (PP)
30481.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kovács Dezső (1921-) / ÁPV 1971. "MÉE II. Vándorgyűlése Győr-Pannonhalma" Ag emlékérem (26.64g/0.800/42.5mm) T:1- oxidáció
30482.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Körmendi-Frimm Jenő (1886-1959) 1915. "Had- és Népegészségügyi Kiállítás Budapest 1915" hadifém emlékérem (21,38g/36mm) T:2 /  Hungary 1915. "Military and Public Health care Exhibition" commemorative war metal medallion. Sign: Körmendi Frimm (21,38g/36mm) C:XF HP 2334.
30483.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" Br emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-) 1982. "Bocskai István / MÉE Hajdú-Bihar Megye" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2
30484.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF