Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 118
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1342530
30461
275
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Iván István (1905-1968) 1953. "Fővárosi Tanács Budapesti Testnevelési és Sportbizottság / Váltófutás a felszabadulás ünnepére" kétoldalas fém emlékérem (65,5mm) + Renner Kálmán (1927-1994) 1977. "Sopron 700 éves" kétoldalas Br érem (60mm) T:2 1404554
30462
275
Numismatik
Iván István (1905-1968) DN "Városligeti Vajdahunyadvár" Br emlékérem (70mm) T:1- 1404552
30463
275
Numismatik
Iván István (1905-1968) "Budapest - Rákóczi Ferenc" Br emlékérem (80mm) T:1-
1372397
30464
275
Numismatik
Janzer Frigyes (1939-) 1980. "Batha Elemér / Bartha Alapítvány" Br plakett (540g/102mm) T:2 / Hungary 1980. "Elemér Bartha / Bartha Foundation" Br plaque. Sign.: Frigyes Janzer (540g/102mm) C:XF
1372461
30465
275
Numismatik
Kampfl József (1939-) 1981. "XII. Fül- Orr- Gégészeti Világkongresszus, Budapest / Dr. Poltzer Ádám" angol nyelvű felirattal ellátott Br emlékplakett (460,8g/101mm) T:2 / Hungary 1981. "XII. World Congress of Oto- Rhino- Laryngology, Hungary, Budapest / Dr. Adam Poltzer" Br commemorative medallion. Sign.: József Kampfl (460,8g/101mm) C:XF
1351953
30466
275
4400
Numismatik
Képíró Zoltán (1944-1981) 1973. "MÉE Kaposvár / 100 éve város Kaposvár" jelzett Ag emlékérem (24,87g/0.800/42,5mm) T:1-
1351963
30467
275
Numismatik
Képíró Zoltán (1944-1981-) / ÁPV 1977. "MÉE VIII. Vándorgyűlése Eger / Dobó István" Ag emlékérem (25,15g/0.800/42,5mm) T:1-
1351945
30468
275
Numismatik
Képíró Zoltán (1944-1981) 1979. "MÉE Keszthely - X. Vándorgyűlés-Goldmark Károly" Ag emlékérem (28,11g/0.640/42,5mm) T:1-
1405736
30469
275
Numismatik
Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) 1926. "Korányi Sándor születésének 60. évfordulójára" Br egyoldalas emlékplakett. "BARONI ALEXANDRO KORÁNYI IN MEMORIAM ANNI SEXAGESIMI NATIVITATIS FAMULI GRATIAM AGENTES" (60mm) T:2,2- ph. 1372419
30470
275
Numismatik
Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) 1926. "Lobmayer Géza sebész professzor" egyoldalas öntött Br plakett. "GEZA. DE. LOBMAYER...CHIRURGUS. ET. MEDICUS. 1926 - K.STROBL" (146,3g/108mm) T:1- fo. R! / Hungary 1926. "Professor Géza Lobmayer, surgeon" commemorative Br cast plaque. Sign: Zsigmond Kisfaludi Strobl (146,3g/108mm) C:AU spot R! HV: 429., HP: 4915.
1372348
30471
275
Numismatik
Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) 1954. "Fekete Sándor" Br plakett. "FEKETE SÁNDOR 70. SZÜLETÉSNAPJÁRA A SZÖVETSÉG UTCAI KÓRHÁZ" (196,8g/79x49mm) T:2 / Hungary 1954. "Sándor Fekete" Br plaque. Sign.: Zsigmond Kisfaludi Strobl (196,8g/79x49mm) C:XF HV 146.
1408182
30472
275
Numismatik
Kiss György (1943-) 2004. "Vagyóczky Károly és Kiss György kiállítása - Esztergom Vármúzeum" aranyozott fém emlékérem (42mm) T:PP ujjlenyomat Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF