Die Heilige Schrift. Rudolf Schafer képeivel illusztrálva. Stuttgart, 1929, Privileg. Württ. Bibelanstalt, 1138+158+396+76 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Német nyelven./
Linen-binding, in german language.