Porzó (Ágai Adolf): Utazás Pestről Budapestre 1843-1907. Rajzok és emlékek a magyar főváros utolsó 65 esztendejéből. Bp., 1912, Pallas. Sérült gerincű, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.