Uhren Zahl der Lose: 24
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1341013
11168
275
Watches
Doxa antimagnetic, másodpercmutatós svájci karóra hibátlan számlappal, működő állapotban, új bőr szíjjal.
1328801
11169
275
Watches
cca 1970 Roamer Elegant karóra. Fém szíjjal. Működőképes, szép állapotban. / Watch with calendar. Works well
1341015
11170
275
Watches
Roamer Searock automatic férfi karóra, működik bőr szíjjal, naptáras
1394774
11171
275
Watches
cca 1930 Arany (Au) tokos női karóra 14k, jelzett. Javításra szorul / 1930 Womens watch in gold case. Does not work.
1394781
11172
275
Watches
Enigma zsebóra nem működik, sérült számlappal és plexivel, lánccal
1380095
11173
275
30000
Watches
XIX. sz második fele: Díszes asztali óra, ébresztő funkcióval. Jelzett szerkezettel, üveg nélkül, rézveretekkel gazdagon díszített testtel, zománcozott számlap, működő szerkezettel / Second half of the XIXth century. Watch with alarm, Nice enameled dial, Signed mechanics. Works well.
1406478
11174
275
24000
Watches
Régi falióra 2 db súllyal, ingával, az óraszerkezet részben működik
1404117
11175
275
Watches
"Schenker András Kunhegyes" feliratú fém ébresztőóra, fluoreszkáló számlappal, kopásnyomokkal, az óraszerkezet működik 1353547
11176
275
Watches
Dolce & Gabbana igényes női karóra eredeti dobozában
1228750
11177
275
Watches
Art deco asztali óra, márványból, működő szerkezettel / Marble art deco watch 23x11 cm
1246710
11178
275
15000
Watches
1246739
11179
275
26000
Watches
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF