Uhren

Zahl der Lose: 24

Doxa antimagnetic, másodpercmutatós svájci karóra hibátlan számlappal, működő állapotban, új bőr szíjjal.
11168.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1970 Roamer Elegant karóra. Fém szíjjal. Működőképes, szép állapotban. / Watch with calendar. Works well
11169.

Rufpreis:
8 000 HUF

Roamer Searock automatic férfi karóra, működik bőr szíjjal, naptáras
11170.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

cca 1930 Arany (Au) tokos női karóra 14k, jelzett. Javításra szorul / 1930 Womens watch in gold case. Does not work.
11171.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Enigma zsebóra nem működik, sérült számlappal és plexivel, lánccal
11172.

Rufpreis:
2 000 HUF

XIX. sz második fele: Díszes asztali óra, ébresztő funkcióval. Jelzett szerkezettel, üveg nélkül, rézveretekkel gazdagon díszített testtel, zománcozott számlap, működő szerkezettel / Second half of the XIXth century. Watch with alarm, Nice enameled dial, Signed mechanics. Works well.
11173.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Régi falióra 2 db súllyal, ingával, az óraszerkezet részben működik
11174.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

"Schenker András Kunhegyes" feliratú fém ébresztőóra, fluoreszkáló számlappal, kopásnyomokkal, az óraszerkezet működik
11175.

Rufpreis:
2 800 HUF

Dolce & Gabbana igényes női karóra eredeti dobozában
11176.

Rufpreis:
12 000 HUF

Art deco asztali óra, márványból, működő szerkezettel / Marble art deco watch 23x11 cm
11177.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

11178.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

11179.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF