1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" aranyozott Br ... https://www.darabanth.com/de/274-Fernauktion/274.0/Numismatik/Militaria~200020/1913-Mozgositasi-Kereszt-1912-1913-as-Emlekkereszt-aranyozott-Br-kituntetes-mellszalag-nC3~II1400075
1400075
30958
274
Military
Numismatik
Beschreibung: 1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül, aranyozás lekopott T:2-
Hungary 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" gilt Br decoration without ribbon, gilding worn C:VF
NMK 275
: nagy_réka