13587.
Beendet 274. Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
7 000 HUF
18,97 EUR, 21,88 USD
Subic Simon: Természettan Felgymnásiumok és Felreáltanodák számára. Fordították: Kruesz Krizosztom és Kühn Rajmund. Pest, 1862, Heckenast Gusztáv, XVI+1+208 p. Félvászon kötés. Számos ábrával illusztrálva. Megviselt állapotban. A borítója kopottas.