Dadányi György: Mosolygó veszedelem. Két év Grand Chacoban. Bp., é.n.,... https://www.darabanth.com/de/274-Fernauktion/274.0/Bucher/Bucher-Sonstige-Raritaten~43/Dadanyi-Gyorgy-Mosolygo-veszedelem-Ket-ev-Grand-Chacoban-Bp-en-Stadium-Sajtovallala~II1237672
1237672
13915
274
Beschreibung: Dadányi György: Mosolygó veszedelem. Két év Grand Chacoban. Bp., é.n., Stádium Sajtóvállalat. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.
: albert_csaba