https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 80
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1034129
13547
274
0
26000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Magyarország művészeti emlékei. 1-3. köt. Szerk.: Gerevich Tibor. 1. Gerevich: Magyarország románkori emlékei. 2. Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. 4. Rados Jenő: Magyar kastélyok. Bp. 1938.-1939. Műemlékek Orsz. Biz. Komplett példány. A 3. köt. nem jelent meg. Egységes, kiadói félbőr kötésben, A bőr kissé kopottas, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1012384
13548
274
0
800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Kudelich Lajos: A hely szelleme. Felsőerek 1995-1997. Bp., 2002, Interart. Számos érdekes fényképpel. Papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1114959
13549
274
0
4000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Morelli, M (szerk.): Királyi paloták. Bp., é.n., Alexandra. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval, szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1222732
13550
274
0
2000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Denis Rouart, Momcilo Stevanovic: Ismeretlen Degas és Renoir művek. Belgrad, 1964, Jugoslavija. Kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1222633
13551
274
0
1200
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Jajczay János: Karácsony a művészetben. Bp., 1978, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, a borító sérült.
Das Lot is nicht erreichbar
1176020
13552
274
0
2400
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Berecz Sándor: A képzőművészetek története Gyomán, én. Kner Izidor. 199 l. 70 szövegközti metszett képpel és ábrával. Kiadói, préselt, egészvászon (Kner) kötésben. Jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
1353443
13553
274
0
1200
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Moszkva - Kreml' / Moscou - Kremlin. Moszkva, 1967. Jevgenyij Goljahorszkij 10 db munkája, klisé, papír, albumba rendezve, különböző méretben, Galambos Ferenc (1910-1988) irodalomtörténész, ex libris szakértőnek dedikálva.
Das Lot is nicht erreichbar
1397777
13554
274
0
1600
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Vörös Győző: Egyiptom templomépítészete az egyiptomi magyar ásatások fényében. 1907-2007. Budapest, 2007, Kairosz. Illusztrált kiadói kemény kötésben fedőborítóval, szép állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse