Pfadfinder

Zahl der Lose: 15

Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Jamboree, Koszterszitz József (1898-1970) portréja. Ceruza, papír, jelzett, hajtott, 20×16 cm
12663.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

1933 Jamboree Budapest Hungaria 16 oldalas emlékfüzet a külföldi résztvevőknek, német, francia és angol nyelven, Márton Lajos és Richter Aladár grafikákkal. Némileg kopott borítóval. / 1933 Jamboree memorial booklet for the foreigners, in german, french, and english language, with Lajos Marton and Aladar Richter graphics, 16 p.
12664.

Rufpreis:
1 000 HUF

1924-1928-1929 3 db. cserkész újság, The Bombay Scout Gazette 2 db. (1924 Október Vol. I. No. 2, 1928 Március  Vol IV. No 7.), The Daily Arrowe (1929 Augustus).
12665.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF