Tétel

Katalognummer:

11346.
Beendet 274. Fernauktion
Flohmarkt

Rufpreis:

1 000 HUF

Beschreibung:

1936 Erdélyi Szépmíves Céh zománc címere, képkeretben, némi kopással, pici sérülésekkel, 3x3 cm, képkeret: 11x8 cm.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván